VetExpert Raw Paleo DUCK Pate Mini Adult 150g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.53 Cena przed promocją: 10.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.53 Cena przed promocją: 10.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Kaczka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Tacka |
| Waga produktu | 150 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość wilgoci | 82,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Białko | 8% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 30mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.