VetExpert Mr. Bandit Duck&Beef Urine Control 95ml
Dostępność: 0 szt.
Cena: 7.52 Cena przed promocją: 8.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 7.52 Cena przed promocją: 8.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 95 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | VETEXPERT Mr. Bandit |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Mieszanka paszowa uzupełniająca |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Wołowina |
| Białko | 2% |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
| Zawartość wilgoci | 96% |
| Popiół surowy | 1,2% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Szerokość | 54mm |
| Długość | 53mm |
| Wysokość | 61mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.