VOLCANO MC-832 GHOST SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM
Symbol: S-MC-832-GHOST
Dostępność: 10 szt.
Cena: 329.40 Cena przed promocją: 366.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S-MC-832-GHOST
Dostępność: 10 szt.
Cena: 329.40 Cena przed promocją: 366.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM MC-832 VOLCANO GHOST
Połączenie wysokiej jakości dźwięku przestrzennego z komfortem użytkowania, perfekcyjnym wyważeniem oraz nowoczesnym wzornictwem. To tylko wybrane cechy słuchawek nagłownych MODECOM VOLCANO GHOST, które uzupełniają ofertę linii produktów dla graczy MODECOM VOLCANO. Dzięki systemowi 7.1 poczujesz dosłownie jak otoczy Cię wydobywający się z każdego zakamarka dźwięk. Zanim założysz na głowę słuchawki VOLCANO GHOST musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: czy jesteś gotowy na takie doświadczenie? Doświadczenie niesamowicie realistycznej przygody, podczas której usłyszysz każdy nawet najmniejszy szept. Dzięki VOLCANO GHOST zyskasz cenną przewagę nad wrogiem, który będzie skradać się za Tobą z tyłu.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 99 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.2 m |
| Kolor | Czerwony Czarny |
| Oznaczenia | |