VL-Lara Adult Light Sterilized sterylizowanych karma dla kotów 7kg
Dostępność: 3 szt.
Cena: 100.82 Cena przed promocją: 112.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 3 szt.
Cena: 100.82 Cena przed promocją: 112.02 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Waga produktu | 7 kg |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Nie |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sterylizowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Zawartość tłuszczu | 9% |
| Popiół surowy | 8,5% |
| Białko | 34% |
| Włókna surowe | 4% |
| Szerokość | 557mm |
| Długość | 402mm |
| Wysokość | 106mm |
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.