VITAKRAFT CAT STICK MINI kurczak/trawa dla kota 3szt
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.56 Cena przed promocją: 7.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.56 Cena przed promocją: 7.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez konserwantów | Tak |
| Seria | VITAKRAFT CatStick |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria | Dla kota |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Ilość sztuk | 3 |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 18 g |
| Zawartość wilgoci | 28% |
| Białko | 33,5% |
| Popiół surowy | 10% |
| Włókna surowe | 2% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Szerokość | 106mm |
| Długość | 12mm |
| Wysokość | 130mm |
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.