VITAKRAFT CAT GRASS zestaw dla kota 120g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.35 Cena przed promocją: 14.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.35 Cena przed promocją: 14.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj przysmaku | Trawa i przysmaki roślinne |
| Waga produktu | 120 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Główny smak | Roślinny |
| Bez konserwantów | Tak |
| Szerokość | 61mm |
| Długość | 137mm |
| Wysokość | 255mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.