VITAKRAFT BEEF paski wołowina przysmak dla psa 80g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.07 Cena przed promocją: 15.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.07 Cena przed promocją: 15.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Wołowina |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria | Dla psa |
| Waga produktu | 80 g |
| Zawartość wilgoci | 12,5% |
| Popiół surowy | 6% |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Białko | 53% |
| Szerokość | 29mm |
| Długość | 127mm |
| Wysokość | 202mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.