VITAKRAFT BEEF STICK low fat dla psa 1szt 12g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.60 Cena przed promocją: 6.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.60 Cena przed promocją: 6.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 12 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Seria | VITAKRAFT Beef Stick |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Indyk |
| Białko | 39% |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Zawartość wilgoci | 33% |
| Włókna surowe | 4% |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 40mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.