VET RESPONSE WEIGHT-BALANCE dla kota 1,6 kg
Dostępność: 14 szt.
Cena: 123.12
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 14 szt.
Cena: 123.12
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Dietetyczna mieszanka paszowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niedowaga |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Popiół surowy | 6,5% |
| Włókna surowe | 10% |
| Białko | 38% |
| Zawartość tłuszczu | 8% |
| Szerokość | 348mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 223mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.