VERSELE LAGA Crock Complete Berry 50g
Dostępność: 1 szt.
Cena: 31.10
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 31.10
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 50 g |
| Bez laktozy | Tak |
| Zawiera witaminy | Witamina A, Witamina D3, Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina C |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez soi | Brak danych |
| Rodzaj zwierzęcia | Gryzoń, królik |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Brak danych |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Smak karmy | Jagodowy |
| Bezglutenowe | Nie |
| Kategoria produktu | Pokarm |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria produktu | Kolby i przysmaki |
| Kategoria | Dla królika |
| Kategoria | Dla koszatniczki |
| Kategoria | Dla chomika |
| Kategoria | Dla myszy i szczurów |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla wiewiórki |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Skład | produkty pochodzenia roślinnego, zboża, oleje i tłuszcze (kwasy tłuszczowe omega-3 2%), owoce (jagody 8,8%), minerały |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 85mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Produkt przeznaczony tylko dla zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.