VERSELE LAGA Classic Cat Variety - sucha karma dla kota - 10kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 91.70 Cena przed promocją: 101.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 91.70 Cena przed promocją: 101.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Forma dawkowania | Stały |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez soi | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Brak danych |
| Kategoria | Dla kota |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Smak karmy | Ryba |
| Smak karmy | Mięso |
| Główny smak | Kurczak |
| Waga produktu | 10 kg |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Włókna surowe | 7% |
| Popiół surowy | 3% |
| Zawartość tłuszczu | 10% |
| Białko | 30% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 575mm |
| Wysokość | 140mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.