Urządzenie wielofunkcyjne ITS L3231 color A4/33ppm/USB/3pl/3.9kg/niebieski panel
Symbol: C11CJ68408
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1141.20 Cena przed promocją: 1268.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11CJ68408
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1141.20 Cena przed promocją: 1268.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Wielofunkcyjna drukarka EcoTank L3231 ze stałym zasilaniem w atrament i z zapasem atramentu nawet na 3 lata w zestawie
Oszczędność nawet do 90% na kosztach atramentu dzięki drukarce ze stałym zasilaniem w atrament EcoTank
Pożegnaj kartridże
Drukarki EcoTank zapewniają bezproblemowe drukowanie w domu - Pojemniki na atrament o dużej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika. Wskaźnik poziomu atramentu znajduje się z przodu urządzenia, wyraźnie informując użytkownika, kiedy należy go uzupełnić.
Nieustanne oszczędzanie
Ta ekonomiczna drukarka pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku* i zawiera w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridżów.
Duże możliwości
Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez marginesów (do formatu 10x15 cm) i szybkość drukowania do 10 stron na minutę ułatwiają wykonywanie różnych zadań.
Technologia niewymagająca użycia ciepła
Dzięki technologii Micro Piezo niewymagającej użycia ciepła możesz cieszyć się mniejszym zużyciem energii. Głowica jest integralną częścią drukarki, dlatego też jej konfiguracja jest bezproblemowa.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EcoTank L3231 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 130 x 180 mm A6 A5 C6 114 x 162 mm DL 110 x 220 mm No. 10 104 x 239,4 mm 216 x 279 mm (Letter) 216 x 356 mm (Legal) 100 x 150 mm A4 B5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 15 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Podajnik papieru |
Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier Papier fotograficzny Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows 10 Windows Server 2016 Windows XP Windows Server 2003 Windows Vista Windows Server 2008 Windows 7 Windows Server 2012 Windows 8 Windows 8.1 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
12 miesięcy Klient zanosi do serwisu, 30.000 stron |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 179 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Oznaczenia | |