Urządzenie wielofunkcyjne DCP-T730DW RTS A4/USB/WiFi/ADF20/16ipm
Symbol: DCPT730DWYJ1
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1296.90 Cena przed promocją: 1441.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCPT730DWYJ1
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1296.90 Cena przed promocją: 1441.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Urządzenie wielofunkcyjne DCP-T730DW z serii inkbenefit
Napełnij urządzenie i drukuj dłużej, dzięki super wysokowydajnym butelkom z tuszem. Zaprojektowane z myślą o łatwej konfiguracji oraz wydajnym zarządzaniu papierem.
Drukuj więcej płacąc mniej, dzięki super wysokowydajnym butelkom z tuszem, które z łatwością możesz wlać do tego modelu. Ciesz się bezproblemową łącznością i drukowaniem bez zacięć korzystając z urządzenia wielofunkcyjnego DCP-T730DW niezależnie od miejsca, w którym jest użytkowane. Drukuj bezpośrednio z lub skanuj do komputera stacjonarnego, aplikacji mobilnej oraz USB i ciesz się płynnym zarządzaniem papierem z Automatycznym podajnikiem papieru (ADF) do 20 arkuszy.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DCP-T730DW |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 216 x 279 mm (Letter) 216 x 330 mm (Folio) 216 x 356 mm (Legal) C5 162 x 229 mm DL 110 x 220 mm Monarch 98 x 191 mm 100 x 150 mm A6 A5 130 x 180 mm 130 x 200 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 6000 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 16 obr/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier Papier z recyklingu Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
Wymagane zasilanie AC (220-240V AC 50/60Hz) |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 183 mm |
| Szerokość | 390 mm |
| Głębokość | 343 mm |
| Waga | 7.9 kg |
| Video | |
| Oznaczenia | |