Ukośnica Scheppach HM216 softstart
Symbol: SCH59012159958
Dostępność: 2 szt.
Cena: 638.99 Cena przed promocją: 709.99 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SCH59012159958
Dostępność: 2 szt.
Cena: 638.99 Cena przed promocją: 709.99 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przewodnik laserowy | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 2000 W |
| Wysokość produktu | 355 mm |
| Głębokość produktu | 460 mm |
| Szerokość produktu | 790 mm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 4700 RPM |
| Ustawienia kąta cięcia (lewe) | -45° |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 1 RPM |
| Zastosowane technologie | Softstart |
| Szerokość cięcia (90°) | 34 cm |
| Ustawienia kąta cięcia (prawe) | 45° |
| Głębokość cięcia (90°) | 6,5 cm |
| Zawiera ostrze do piły | Tak |
| Liczba tarcz tnących | 2 |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 790mm |
| Wysokość | 465mm |
• Nie dotykać wirujących części narzędzia podczas pracy.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Nosić odpowiednią odzież ochronną i okulary ochronne.