Ugreen kieszeń na dysk SSD M.2 obudowa dysku USB 3.2 Gen 2 (SuperSpeed USB 10 Gbps) + kabel USB Typ C 0,5m szary (CM400 10902)
Symbol: 68861
Dostępność: 6 szt.
Cena: 116.33 Cena przed promocją: 129.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 68861
Dostępność: 6 szt.
Cena: 116.33 Cena przed promocją: 129.25 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Szerokość produktu | 37 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Szerokość | 153mm |
| Długość | 102mm |
| Wysokość | 38mm |