Ugreen kabel kątowy USB-C - USB-C 5m US551 (czarny)
Symbol: 90629
Dostępność: 0 szt.
Cena: 64.23 Cena przed promocją: 71.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90629
Dostępność: 0 szt.
Cena: 64.23 Cena przed promocją: 71.37 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Pleciony |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Złączka 2 | USB C |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złączka 1 | USB C |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 5 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 170mm |