Ugreen adapter przejściówka dysku HDD SSD 2,5'' SATA III 3.0 - USB 3.2 Gen 1 (USB 5 Gbps) czarny (70609 CM321)
Symbol: 60466
Dostępność: 7 szt.
Cena: 35.92 Cena przed promocją: 39.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 60466
Dostępność: 7 szt.
Cena: 35.92 Cena przed promocją: 39.91 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 5 Gbit/s |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna długość kabla | 0,5 m |
| Przeznaczenie | Laptop/PC |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Interfejs wyjściowy | SATA |
| Interfejs hosta | USB Typu-A |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 115mm |