Ugreen Kabel US316 90120 USB-C - USB-C PD QC FCP 100W 5A 480Mb/s 3m - szary
Symbol: 76843
Dostępność: 0 szt.
Cena: 51.02 Cena przed promocją: 56.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 76843
Dostępność: 0 szt.
Cena: 51.02 Cena przed promocją: 56.69 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | USB C |
| Złączka 1 | USB C |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Przepustowość | 480 Mbps |
| Technologia szybkiego ładowania | 4.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Power Delivery | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Maksymalne napięcie | 20 V |
| Natężenie | 5 A |
| Długość kabla | 3 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 100mm |
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.