Uchwyt sufitowy LCD FPMA-C020 BLACK
Symbol: FPMA-C020BLACK
Dostępność: 6 szt.
Cena: 360.90 Cena przed promocją: 401.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FPMA-C020BLACK
Dostępność: 6 szt.
Cena: 360.90 Cena przed promocją: 401.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Telewizory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 40 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 26.5 cm |
| Wysięg (maks.) | 40 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |