Uchwyt stojak do TV 40kg MC-386
Symbol: MC-386
Dostępność: 14 szt.
Cena: 110.70 Cena przed promocją: 123.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-386
Dostępność: 14 szt.
Cena: 110.70 Cena przed promocją: 123.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Uniwersalny stojak na szafkę RTV służący do montażu telewizorów oraz monitorów różnych marek o wadze do 40 kg i przekątnej ekranu od 32 do 75. Kompatybilny z telewizorami LED, LCD, OLED, QLED: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, TCL, Xiaomi, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi. Podany rozmiar ekranu jest tylko propozycją. Na stojak można zamontować większy telewizor, gdy nie przekracza on maksymalnej wagi oraz mieści się w podanym standardzie VESA. Do uchwytu bez problemu przymocujemy ekran w standardzie VESA: 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 600x200, 400x400, 600x300, 600x400 mm
Stojak do TV Maclean MC-386 jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących stabilnej i estetycznej podstawki pod telewizor. Dzięki możliwości montażu na szafce RTV, stojak pozwala na swobodne ustawienie telewizora w dowolnym miejscu w salonie czy sypialni, bez konieczności wiercenia otworów w ścianach. Uniwersalność stojaka sprawia, że pasuje on do telewizorów różnych marek i modeli, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem do każdego wnętrza.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Telewizory |
| Rodzaj | Wspornik Statyw Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 mm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 mm |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja w poziomie | 35 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |