Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-742 (Obrotowy, Uchylny; 13" - 42"; max. 30kg)
Symbol: MC-742
Dostępność: 2 szt.
Cena: 63.34 Cena przed promocją: 70.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-742
Dostępność: 2 szt.
Cena: 63.34 Cena przed promocją: 70.38 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dystans do ściany (max.) | 40 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -12 - 12° |
| Dystans do ściany (min.) | 5,9 cm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Odpowiedni dla monitora komputerowego | Tak |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 61mm |
| Wysokość | 293mm |
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.