Uchwyt ścienny LCD/LED 42-80cali slim czarny
Symbol: 022649
Dostępność: 4 szt.
Cena: 136.80 Cena przed promocją: 152.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 022649
Dostępność: 4 szt.
Cena: 136.80 Cena przed promocją: 152.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Uchwyt ścienny LCD/LED 42-80cali slim
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Uchwyt typu Slim – tylko 16 mm pomiędzy wyświetlaczem a ścianą
- System blokady zapadkowej ułatwiający montaż oraz demontaż
- Wyposażony w poziomicę ułatwiającą montaż
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 80 '' |
| Standard VESA | 800 x 400 700 x 400 600 x 600 800 x 500 600 x 200 600 x 400 75 x 75 100 x 100 400 x 200 400 x 300 400 x 400 200 x 300 300 x 300 200 x 200 200 x 100 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 16 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
- Uchwyt ścienny Slim |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
833 x 600 x 22 mm |
| Waga | 2.78 kg |
| Oznaczenia | |