Uchwyt ścienny LCD/LED 40-65cali 60kg czarny
Symbol: 301276
Dostępność: 5 szt.
Cena: 133.20 Cena przed promocją: 148.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 301276
Dostępność: 5 szt.
Cena: 133.20 Cena przed promocją: 148.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Uchwyt ścienny LCD/LED 40-65cali, 60kg
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Uchwyt typu Slim – tylko 50 mm pomiędzy wyświetlaczem a ścianą
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Wyposażony w poziomicę ułatwiającą montaż
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 600 x 200 600 x 400 300 x 300 400 x 200 400 x 300 200 x 200 200 x 300 75 x 75 100 x 100 200 x 100 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 50 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
- Uchwyt ścienny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
Wymiary całkowite: 650 x 420 x 50 mm |
| Waga | 2.23 kg |
| Oznaczenia | |