Uchwyt ścienny LCD/LED 19-37cali podwójne ramię, 25kg, czarny
Symbol: 301450
Dostępność: 7 szt.
Cena: 131.40 Cena przed promocją: 146.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 301450
Dostępność: 7 szt.
Cena: 131.40 Cena przed promocją: 146.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Uchwyt ścienny LCD/LED 19-37cali podwójne ramię, 25kg
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Dwuprzegubowy wysięgnik z regulacją odległości od ściany
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 37 '' |
| Standard VESA | 200 x 100 75 x 75 200 x 200 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 25 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 65 mm |
| Wysięg (maks.) | 445 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
- Uchwyt ścienny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
Wymiary całkowite: 190 x 57 x (65 – 445) mm |
| Waga | 2.7 kg |
| Oznaczenia | |