Uchwyt ścienny LCD/LED 13-30 cali czarny, 23kg
Symbol: 301849
Dostępność: 18 szt.
Cena: 69.30 Cena przed promocją: 77.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 301849
Dostępność: 18 szt.
Cena: 69.30 Cena przed promocją: 77.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Uchwyt ścienny LCD/LED 13-30 cali, 23kg
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie pionowej (PIVOT)
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 30 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 23 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 60 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 98 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
- Uchwyt ścienny |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.744 kg |
| Pozostałe parametry |
PIVOT: 360° |
| Oznaczenia | |