Uchwyt naścienny do TV LED/LCD/Plazma 37-70cali 75kg uchylny VESA
Symbol: 424752
Dostępność: 3 szt.
Cena: 169.20 Cena przed promocją: 188.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 424752
Dostępność: 3 szt.
Cena: 169.20 Cena przed promocją: 188.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Uchwyt ścienny TV LED/LCD 37-70 cali 75kg Slim uchylny
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 300 x 300 600 x 400 400 x 200 400 x 400 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 75 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 46 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
46 x 650 x 440 mm |
| Waga | 3.25 kg |
| Oznaczenia | |