Uchwyt na telefon do roweru Motus, czerwony (MOTHAM02R)
Symbol: MOTHAM02R
Dostępność: 1 szt.
Cena: 49.43 Cena przed promocją: 54.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MOTHAM02R
Dostępność: 1 szt.
Cena: 49.43 Cena przed promocją: 54.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ telefonu komórkowego | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Miejsce mocowania | Kierownica / rura (szyna) |
| Typ produktu | Uchwyt na telefon do roweru, hulajnogi |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Waga produktu | 121 g |
| Wymiary opakowania (SxWxD) | 5,3 x 8,3 x 3,9 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podkładki w zestawie | Tak |
| Klucz imbusowy | Tak |
| Uchwyt | Tak |
| Śruba mocująca | Tak |
| Uszczelka | Tak, x2 |
| Kompatybilna średnica kierownicy | 2,22 - 3,18 cm |
| Minimalna szerokość urządzenia | 5,5 cm |
| Maksymalna szerokość urządzenia | 10 cm |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 37mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zgodnie z instrukcją.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Trzymać z dala od małych dzieci.