Uchwyt na 2 monitory,17 -32 cale, ramie 380mm,2x12kg
Symbol: BP0106
Dostępność: 3 szt.
Cena: 255.60 Cena przed promocją: 284.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0106
Dostępność: 3 szt.
Cena: 255.60 Cena przed promocją: 284.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Zamontuj swoje telewizory i monitory komputerowe bezpośrednio na biurku. Dzięki temu możesz korzystać z ekranów z pełną swobodą ruchu, pochylać, obracać lub obracać je według własnego uznania. Specjalną cechą jest to, że ramiona można rozciągnąć do maksymalnej długości 380 mm. Oznacza to, że dowolna pożądana długość może być indywidualnie dostosowana.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 24 kg |
| Regulacja w pionie | 35 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 380 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
Zestaw montażowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 4.48 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Oznaczenia | |