Uchwyt grawitacyjny, samochodowy Baseus SUYL-XP01 (kolor czarny)
Symbol: SUYL-XP01
Dostępność: 96 szt.
Cena: 26.90 Cena przed promocją: 29.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SUYL-XP01
Dostępność: 96 szt.
Cena: 26.90 Cena przed promocją: 29.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Samochód |
| Materiały | Aluminium |
| Typ telefonu komórkowego | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Model | Uchwyt grawitacyjny |
| Typ mocowania urządzenia | Na desce rozdzielczej lub na szybie |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 18,5 x 11,6 x 9 cm |
| Kompatybilny z | Urządzenia o szerokości od 6,3 - 8,8 cm i grubości nie mniejszej niż 1 cm |
| Waga produktu | 140 g |
| Wbudowana ładowarka | Nie |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 115mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zgodnie z instrukcją.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Trzymać z dala od małych dzieci.