Uchwyt do telewizora lub monitora 13-65 cali MC-743 30kg
Symbol: MC-743
Dostępność: 14 szt.
Cena: 68.40 Cena przed promocją: 76.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-743
Dostępność: 14 szt.
Cena: 68.40 Cena przed promocją: 76.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Uchwyt do telewizora lub monitora 13-65" Maclean MC-743 30kg
Uniwersalny uchwyt ścienny służy do montażu telewizorów LCD, LED i plazmowych oraz monitorów różnych marek o wadze do 30kg i o wymiarach przekątnej ekranu od 13 do 50. Kompatybilny z telewizorami LED, LCD, PLAZMA: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi.
Zgodność VESA
Podany rozmiar ekranu jest tylko propozycją. Na uchwyt można zamontować większy telewizor, gdy nie przekracza on maksymalnej wagi oraz mieści się w podanym standardzie VESA. Do uchwytu bez problemu przymocujemy ekran w standardzie VESA: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200, 300x300, 300x400, 400x400
Kompletny zestaw
W zestawie komplet śrub do montażu uchwytu do ściany oraz telewizora do uchwytu. Polska instrukcja montażu!
Specyfikacja techniczna:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 300 x 400 100 x 100 200 x 100 200 x 200 200 x 300 300 x 300 75 x 75 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 65 mm |
| Wysięg (maks.) | 406 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |