Uchwyt do telewizora BLOW 76-855# (ścienne; 10" - 27"; max. 20kg)
Symbol: 76-855#
Dostępność: 8 szt.
Cena: 58.30 Cena przed promocją: 64.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 76-855#
Dostępność: 8 szt.
Cena: 58.30 Cena przed promocją: 64.78 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dystans do ściany (min.) | 5,3 cm |
| Dystans do ściany (max.) | 28 cm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 15 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 55mm |