Uchwyt do telefonu na szybę TRUST RUNO
Symbol: 24984
Dostępność: 5 szt.
Cena: 85.31 Cena przed promocją: 94.79 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24984
Dostępność: 5 szt.
Cena: 85.31 Cena przed promocją: 94.79 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ telefonu komórkowego | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Typ mocowania urządzenia | Przyssawka |
| Orientacja | Pionowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Samochód |
| Materiały | ABS |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 188 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 10,2 cm (4") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 17,8 cm (7") |
| Szerokość | 127mm |
| Długość | 101mm |
| Wysokość | 99mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zgodnie z instrukcją.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Trzymać z dala od małych dzieci.