Uchwyt do telefonu TRUST RUNO
Symbol: 24983
Dostępność: 2 szt.
Cena: 66.71 Cena przed promocją: 74.12 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24983
Dostępność: 2 szt.
Cena: 66.71 Cena przed promocją: 74.12 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ mocowania urządzenia | Kratka wentylacyjna w samochodzie |
| Właściwe wykorzystanie | Samochód |
| Materiały | ABS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ telefonu komórkowego | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 113 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 10,2 cm (4") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 17,8 cm (7") |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 150mm |
• Trzymać z dala od małych dzieci.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zgodnie z instrukcją.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.