Uchwyt do TV ramię 91,5 cm 37-80' 45kg MC-985
Symbol: MC985
Dostępność: 19 szt.
Cena: 260.10 Cena przed promocją: 289.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC985
Dostępność: 19 szt.
Cena: 260.10 Cena przed promocją: 289.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Uniwersalny uchwyt ścienny do montażu telewizorów oraz monitorów różnych marek o wadze do 45 kg i przekątnej ekranu od 37 do 80". Kompatybilny z telewizorami LED, LCD, OLED, QLED: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi, TCL, Gigabyte czy Iiyama. Możliwość poziomowania telewizora po zamontowaniu +5/-5°.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 80 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 80 mm |
| Wysięg (maks.) | 915 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |