Uchwyt biurkowy do 3 monitorów Maclean MC-811 (biurkowy; 17" - 27"; max. 20kg)
Symbol: MC-811
Dostępność: 3 szt.
Cena: 582.54 Cena przed promocją: 647.27 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-811
Dostępność: 3 szt.
Cena: 582.54 Cena przed promocją: 647.27 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Uchwyt |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna waga jednego monitora | 7 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 21 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Liczba ramion | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 560mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 400mm |
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.