Uchwyt TV TB-63P do telewizora do 70 cali 55kg max VESA 600x400
Symbol: TB-63P
Dostępność: 30 szt.
Cena: 183.60 Cena przed promocją: 204.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TB-63P
Dostępność: 30 szt.
Cena: 183.60 Cena przed promocją: 204.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Uchwyt TV TB-63P do telewizora 32-70 cala 55kg max VESA 600x400
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 400 x 300 400 x 200 200 x 200 400 x 400 300 x 200 300 x 300 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 55 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 60 mm |
| Wysięg (maks.) | 440 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |