Uchwyt SmartFit Ergo Single Monitor Arm Long
Symbol: K55408WW
Dostępność: 2 szt.
Cena: 285.30 Cena przed promocją: 317.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: K55408WW
Dostępność: 2 szt.
Cena: 285.30 Cena przed promocją: 317.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
SmartFit Ergo Pojedyncze przedłużone ramię monitora
Wysuwane ramię umożliwia łatwą regulację odległości monitora (do 399 mm).
Dołączony zacisk C i przelotka są wykonane z wytrzymałej stali i aluminium, wymagają mniej miejsca na biurku do zamocowania, są łatwe w instalacji i nie uszkadzają ani nie pozostawiają śladów na biurku lub stole.
Szybko zwalniana płyta montażowa VESA 75/100 umożliwia montaż monitorów o przekątnej do 34 cali i wadze 8 kg.
System zarządzania kablami eliminuje bałagan w kablach, zapewniając czystszy pulpit.
System SmartFit
Dzięki SmartFit znalezienie odpowiedniej wysokości zapewniającej maksymalny komfort jest tak proste, jak 1-2-3. Po prostu dopasuj rozmiar dłoni do koloru na dołączonej tabeli, ustaw wysokość na swój kolor i gotowe.
Szeroki zakres regulacji
Zapewnia obrót o 90°, obrót o 180° (w orientacji poziomej lub pionowej) oraz regulację nachylenia monitora o 45°, co zapewnia ergonomiczny komfort.
Wysuwane ramię
Umożliwia łatwą regulację odległości monitora (do 399 mm).
W zestawie zacisk typu C i przelotka
Trwała konstrukcja ze stali i aluminium wymaga mniej miejsca na biurku do zamocowania, jest łatwa w instalacji i nie uszkodzi ani nie pozostawi śladów na biurku ani stole.
Szybkozłączka VESA 75/100 Płyta montażowa
Mieści monitory o przekątnej do 34 cali i wadze 8 kg
System zarządzania kablami
Eliminuje plątaninę kabli, zapewniając czystszy pulpit.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja w pionie | 180 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 0 mm |
| Wysięg (maks.) | 399 mm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |