Uchwyt LCD/LED Vesa 600x400 full M 84 cale
Symbol: 220831
Dostępność: 6 szt.
Cena: 280.80 Cena przed promocją: 312.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 220831
Dostępność: 6 szt.
Cena: 280.80 Cena przed promocją: 312.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Uchwyt do telewizora Hama LCD/LED, VESA 600 x 400, Fullmotion Scissor arms (84"). Telewizor zawsze idealnie widoczny z dowolnego punktu pomieszczenia
Funkcjonalność:
Pełna regulacja dla różnych potrzeb
Po zamocowaniu telewizora uchwyt ścienny można w pełni dopasować do własnych potrzeb i zmieniać ustawienie w dowolnym momencie. Dzięki temu obraz zawsze będzie idealnie widoczny z każdego punktu pokoju. Hama Fullmotion pozwala na pochylenie telewizora, przesuwanie go na boki, przybliżanie i oddalanie od ściany.
Szybki i łatwy montaż
Wraz z uchwytem do telewizora Hama Fullmotion otrzymujesz zestaw montażowy, w tym kołki renomowanej marki Fischer, poziomnicę, szablon wiercenia oraz instrukcję montażu. Jeśli uchwyt został lekko krzywo zamontowany, można później korygować pozycję telewizora pod kątem kilku stopni w poziomie.
Kompatybilność
Uchwyt do telewizora Hama jest przeznaczony do urządzeń o przekątnej ekranu od 32" do 84" (81 213 cm). Jest zgodny ze standardem VESA od 100 x 100 do 600 x 400. Maksymalne obciążenie uchwytu wynosi 50 kg.
Bezpieczeństwo użytkowania
Uchwyt TV Hama Fullmotion jest w pełni bezpieczny, co potwierdziły wymagające testy obciążenia, stabilności i funkcjonalności. Produkt ma aż 10-letni okres gwarancji. Możesz go bez obaw zamontować w swoim domu.
Opakowanie przyjazne środowisku
Nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatwiamy recykling. Papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa (certyfikat FSC) w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna.
| Informacje o produkcie | |
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 84 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 84 mm |
| Wysięg (maks.) | 420 mm |
| Obrót | 150 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |