Uchwyt LCD AR-24 32-100 cali do 100kg regulowany
Symbol: RAMART AR-24
Dostępność: 7 szt.
Cena: 454.50 Cena przed promocją: 505.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAMART AR-24
Dostępność: 7 szt.
Cena: 454.50 Cena przed promocją: 505.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Uchwyt ścienny do monitora PLASMA/LCD z regulacją pionową oraz wysięgnikiem 32-100" 100KG AR-24
Dane techniczne:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 300 x 200 300 x 300 400 x 300 700 x 400 200 x 200 400 x 400 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 100 kg |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 115 mm |
| Wysięg (maks.) | 515 mm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie |
Komplet śrub do przykręcenia uchwytu do ściany jak i do przymocowania monitora |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
780 x 480 x 115-515 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |