UNITEK WZMACNIACZ SYGNAŁU USB 2.0, 10M, PREMIUM
Symbol: Y-278
Dostępność: 0 szt.
Cena: 71.45 Cena przed promocją: 79.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y-278
Dostępność: 0 szt.
Cena: 71.45 Cena przed promocją: 79.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 1 | 2 x USB A |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 2 | USB A |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Długość kabla | 10 m |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 150mm |
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.