UNITEK PRZEWÓD PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 1M, Y-C457GBK
Symbol: Y-C457GBK
Dostępność: 6 szt.
Cena: 27.16 Cena przed promocją: 30.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y-C457GBK
Dostępność: 6 szt.
Cena: 27.16 Cena przed promocją: 30.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 2 | USB A |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Adapter złącza | Nie |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 1 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 1 m |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć.