UNITEK PRZEWÓD DISPLAYPORT M/M 1.5M, Y-C607BK
Symbol: Y-C607BK
Dostępność: 11 szt.
Cena: 29.17 Cena przed promocją: 32.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y-C607BK
Dostępność: 11 szt.
Cena: 29.17 Cena przed promocją: 32.41 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Złącze 1 | Męska |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 140mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać uszkodzonych kabli.
• Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji.