UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 2.0 AM-AF 3M, Y-417GBK
Symbol: Y-C417GBK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 21.70 Cena przed promocją: 24.11 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y-C417GBK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 21.70 Cena przed promocją: 24.11 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 2 | USB A |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złączka 1 | USB A |
| Długość kabla | 3 m |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |