UNITEK OBUDOWA NA DYSK M.2, PCIE, NVME/SATA 10GBPS
Symbol: S1225A
Dostępność: 5 szt.
Cena: 155.30 Cena przed promocją: 172.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S1225A
Dostępność: 5 szt.
Cena: 155.30 Cena przed promocją: 172.55 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość przewodu | 30 cm |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Kolor produktu | Szary |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Interfejs | PCI Express, NVMe, SATA |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |
• Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą.
• Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła.
• Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.