UNITEK MOST DYSKI SATA 2,5/3,5' & M.2 PCIE/NVME
Symbol: S1222A
Dostępność: 7 szt.
Cena: 253.16 Cena przed promocją: 281.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S1222A
Dostępność: 7 szt.
Cena: 253.16 Cena przed promocją: 281.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zasilacza | DC |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Diody LED | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | SATA III |
| Złączka 1 | USB-C |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.
• Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą.
• Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła.