UNITEK KABEL MINIDISPLAYPORT/DISPLAYPORT M/M 2M, Y-C611BK
Symbol: Y-C611BK
Dostępność: 5 szt.
Cena: 39.37 Cena przed promocją: 43.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y-C611BK
Dostępność: 5 szt.
Cena: 39.37 Cena przed promocją: 43.74 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złączka 1 | Mini DisplayPort |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie używać uszkodzonych kabli.
• Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji.
• Unikać kontaktu z wodą.