UNITEK KABEL HDMI 2.1 8K LUX OPLOT 3M
Symbol: C11093RGY01-3M
Dostępność: 1 szt.
Cena: 68.53 Cena przed promocją: 76.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11093RGY01-3M
Dostępność: 1 szt.
Cena: 68.53 Cena przed promocją: 76.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Długość kabla | 3 m |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 180mm |