UNITEK KABEL HDMI 2.1 8K, 4K120HZ UHD, 2M, C138W
Symbol: C138W
Dostępność: 1 szt.
Cena: 46.67 Cena przed promocją: 51.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C138W
Dostępność: 1 szt.
Cena: 46.67 Cena przed promocją: 51.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 2 m |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Technologia dolby | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Złącze 1 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 105mm |
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.