UNITEK KABEL HDMI 2.0 4K60HZ, PŁASKI, 2M, C11063BK-2M
Symbol: C11063BK-2M
Dostępność: 20 szt.
Cena: 33.53 Cena przed promocją: 37.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11063BK-2M
Dostępność: 20 szt.
Cena: 33.53 Cena przed promocją: 37.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 2 m |
| Złączka 1 | HDMI |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane tryby wideo | 4K |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Złączka 2 | HDMI |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Przewód płaski | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 150mm |
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.