UNITEK KABEL HDMI 2.0 4K, 0,3M, C11061BK
Symbol: C11061BK-0.3M
Dostępność: 23 szt.
Cena: 21.70 Cena przed promocją: 24.11 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11061BK-0.3M
Dostępność: 23 szt.
Cena: 21.70 Cena przed promocją: 24.11 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złącze 1 | Męska |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 20mm |
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.